O firmie

OperCare - Inwestując w jakość, tworzymy produkty na lata.

W OperCare wierzymy, że za każdym produktem stoi idea, a za każdą ideą – ludzie. Dlatego od początku naszej działalności stawiamy na innowacje, jakość i relacje. To, co zaczęło się jako marzenie kilku osób, przerodziło się w jedno z wiodących przedsiębiorstw na polskim rynku w dziedzinie beauty i AGD.

Dlaczego OperCare?

Doświadczenie

OperCare działa na polskim rynku od wielu lat, co gwarantuje głęboką wiedzę branżową oraz zrozumienie potrzeb klienta. Wybierając nas, korzystasz z lat doświadczeń i sprawdzonych produktów.

Wiodące marki

Z NutriZein, LOVINE i DentalForce w naszym portfelu, oferujemy produkty, które zdobyły zaufanie tysięcy klientów. Każda z naszych marek jest odpowiedzią na konkretne potrzeby, tworzona z myślą o najwyższych standardach.

D2C

Nasz model biznesowy D2C (Direct-to-Consumer) pozwala na dostarczanie produktów bezpośrednio od producenta, eliminując pośredników. To gwarantuje nie tylko atrakcyjne ceny, ale również autentyczność.

Marketplace

Dążymy do tego, aby nasze produkty były dostępne dla jak największej liczby klientów. Dzięki obecności na największych polskich marketplace'ach, zakupy z OperCare są zawsze na wyciągnięcie ręki.

Serca naszej firmy

Marki, które zmieniają standardy w segmencie beuaty

Nasza pasja do jakości, innowacji i doskonałości znajduje odzwierciedlenie w każdym z produktów tych marek. Od wielu lat tworzymy i dostarczamy produkty D2C prosto od producenta, dbając o każdy etap ich powstawania. Rozpoczynaliśmy od małej manufaktury, a dziś jesteśmy obecni na największych polskich marketplace’ach, oferując szeroką gamę produktów, które codziennie służą tysiącom ludzi.
Nasze marki